Zdrowe Relacje

Korzystając z Coachingu Prosperity w obszarze ZDROWYCH RELACJI:

  • ODKRYJESZ NA CZYM POLEGAJĄ ZDROWE RELACJE z partnerem, dziećmi, współpracownikami i otoczeniem
  • ZDOBĘDZIESZ UMIEJĘTNOŚCI DO ICH TWORZENIA
  • OTWORZYSZ SIĘ NA MIŁOŚĆ DO INNYCH I DO SIEBIE
  • POCZUJESZ SIĘ SZCZĘŚLIWYM CZŁOWIEKIEM

Zdrowe relacje4bKW

Jak określiłbyś relacje, które łączą Cię z najbliższymi osobami? Co zrobić, żeby stworzyć kochającą się rodzinę? Jak pomóc dzieciom przejść przez wszystkie zawiłości i sprawić, żeby czuły się szczęśliwe i kochane? Jak rozbudzić miłość w przygaszonym związku? Jak znaleźć wartościową osobę i stworzyć prawdziwy związek?

Dlaczego często czujemy się niekochani? W co zamieniła się bliskość? Gdzie się podziała czułość? Jak myślisz – od czego zależy umiejętność budowania trwałych i wartościowych relacji? Jak stworzyć wspierające przyjaźnie? Jak tworzyć relacje, żeby czuć się w nich dobrze i bezpiecznie?

W dzisiejszym świecie relacje międzyludzkie mocno się rozluźniły. Oddzielają nas świecące ekrany smatfonów, komputerów, telewizorów. Rozmawiamy ze sobą za pomocą komunikatorów lub wysyłając krótkie wiadomości tekstowe. Gubimy się w ciekawych zajęciach, które mają nas rozwijać, a relacje z innymi ludźmi stają się tylko kolejnym punktem do odhaczenia na długiej liście zadań. Mamy ogrom wiedzy, ale nie mamy czasu zastanowić się co sami czujemy lub co czują nasi bliscy. Czy są szczęśliwi? Czego pragną? Czego Ty tak naprawdę pragniesz? Człowiek współczesny pędzi przez życie i czuje się samotny i zestresowany. A przecież potrzebą każdego z nas jest przynależność. Każdy z nas chce być w serdecznym, wspierającym środowisku. Wszystkie badania naukowe potwierdzają, że ludzie otoczeni kochającymi osobami, mogący dawać i przyjmując miłość, czują się spełnieni, szczęśliwi i osiągają sukcesy, cokolwiek robią. Jak to osiągnąć?

W procesie Coachingu Prosterity uświadomisz sobie, co odgradza Cię od zdrowych relacji, gdzie czujesz blokady i co możesz z nimi zrobić. Stworzysz swoją drogę, krok po kroku, ku NAWIĄZANIU GŁĘBOKICH WIĘZI najpierw z sobą samym, a potem z osobami, na których Ci zależy. Dzięki temu nauczysz się  OTACZAĆ SIEBIE I INNYCH MIŁOŚCIĄ, odkryjesz w jaki sposób rozmawiać, żeby ROZUMIEĆ INNYCH I BYĆ ROZUMIANYM. Zaczniesz bardziej SKUPIAĆ SIĘ NA ROZWIĄZANIACH. Staniesz się człowiekiem SZCZĘŚLIWYM Z SAMYM SOBĄ, a relacje zewnętrze będą tego odbiciem. Taki efekt uzyskasz dzięki swojej pracy, a my chętnie Cię w tym wesprzemy odkrywając przestrzeń do rozwoju dzięki odpowiednim pytaniom i technikom. Z Coachingiem Prosperity to proste.

„Najstraszniejsze jest, kiedy jest się samotnym, we własnym wnętrzu”.
Stanisław Jerzy Lec   

Zadzwon

ZMIANA, KTÓREJ POTRZEBUJESZ
JEST WŁAŚNIE TUTAJ