Świadome Emocje

Korzystając z Coachingu Prosperity w obszarze ŚWIADOMYCH EMOCJI:

  • ZROZUMIESZ SWOJE EMOCJE
  • BĘDZIESZ NIMI ZARZĄDZAĆ, a nie one Tobą
  • NAUCZYSZ SIĘ KORZYSTAĆ Z NICH DLA DOBRA SWOJEGO I BLISKICH

Świadome emocje1KW112Czy zdarza Ci się czasem, że szalejąca burza złości, frustracji, zazdrości, nienawiści ogarnia Cię i cały Twój świat, siejąc wokół spustoszenie? Nie panujesz nas słowami, czynami, a potem gorzkie „przepraszam”, nie załatwia sprawy. Jak myślisz – jaką informację chcą Ci przekazać takie stany emocjonalne?

A może toniesz pod powierzchnią smutku, a cały świat wydaje się być szary i pozbawiony sensu? Jakie inne kolory chciałbyś zobaczyć wokół siebie? Jakie emocje kryją się pod tymi kolorami?

Czy są w Twoim życiu obszary, w których strach, że coś się nie uda, trzyma Cię w miejscu i powstrzymuje przed działaniem? A może godzisz się na rzeczy niedopuszczalne, na które nigdy nie powinieneś się zgodzić? Nie sięgasz po to, czego pragniesz, zadowalając się tym, co jest. A przecież tkwienie w tym „co zawsze” to tylko jedna z dostępnych opcji  – w każdej sytuacji istnieją też inne możliwości. Poznaj całe ich bogactwo.

„Strach zabija więcej Twoich marzeń niż jakakolwiek porażka”

Czy dopuszczasz do siebie pełną gamę swoich prawdziwych emocji? Jakie emocje przeżywasz najrzadziej? Jakich emocji nie chcesz lub nie lubisz dopuszczać do głosu?

Emocje są integralną i niezbędną częścią naszego życia, nie są ani pozytywne ani negatywne. Wszystkie są neutralne, jednakowo potrzebne i cenne. To poprzez emocje czujemy co sprawia nam radość, dzięki nim kochamy i tworzymy relacje. Dzięki nim również wiemy, co w tych relacjach nam nie odpowiada, co nas rani i przekracza nasz granice. Są one jasnym komunikatem, czego lepiej unikać i gdzie może czaić się zagrożenie. Nasze emocje pokazują nam właściwą drogę życiową pod warunkiem, że nauczymy się je rozumieć i właściwie odczytywać. To my mamy nimi zarządzać, a nie one nami.

Zapraszamy Cię do praktyki zarządzania swoimi emocjami tak, żeby działały dla Twojego dobra i wspierały Cię w BUDOWANIU RADOSNEGO ŻYCIA. Proponujemy Ci, abyś z pomocą profesjonalnych sesji coachingowych nauczył się przejmować nad nimi kontrolę. Przestaniesz biernie reagować na pojawiające się bodźce, a zaczniesz ŚWIADOMIE KREOWAĆ SWOJE ZACHOWANIE i dzięki temu swoje całe życie. POZNASZ RÓŻNE ROZWIĄZANIA dostępne w sytuacjach, które wydają być bez wyjścia. Zrób pierwszy krok dla swojego wewnętrznego uśmiechu, spokoju i radości swojej i Twoich najbliższych. Warto dokonać takiej zmiany i Ty możesz to zrobić.

Zadzwon

ZMIANA, KTÓREJ POTRZEBUJESZ
JEST WŁAŚNIE TUTAJ