International Prosperity Coach:
TOMASZ MILCZAREK

Nazywam się TOMASZ MILCZAREK

Tomasz Milczarek

Formalnie studiowałem nauki społeczne i ekonomiczne. Nieformalnie – od ponad 15 lat studiuję wiedzę z zakresu szeroko pojętego ROZWOJU OSOBISTEGO. Korzystam z wiedzy, którą oferują najlepsi, od lat inspirują mnie  szkolenia takich sław jak m. in. ANTHONY ROBBINS, T. HARV EKER, NICK VUJICIC, LES BROWN i wielu innych. Coachingowe szlify zdobyłem w Instytucie Prosperity® pod okiem IRENY SOWIŃSKIEJ.

Od kilkunastu lat pracuję w handlu, usługach i przemyśle stalowym w obszarach sprzedaży, zarządzania jakością, tworzenia i wdrażania wysokich standardów pracy, optymalizacji produkcji, a także w rekrutacji, szkoleniu i zarządzaniu personelem. Mam doświadczenie zarówno w dużym koncernie, firmie średniej jak i rodzinnej. Wiele lat przepracowałem w środowisku międzynarodowym. W pracy z przedsiębiorcami i managerami w procesach Coachingu Prosperity często dzielę się swoim doświadczeniem, wzbogacając proces o elementy typu „co jeszcze można by zrobić w podobnej sytuacji”. Jednak to zawsze Klient wybiera swoje własne, dogodne dla siebie rozwiązania.

Z charakteru jestem kreatorem, artystą i poszukiwaczem. Pasjonuje mnie tworzenie. Fotografuję. Obiektyw „rybie oko” kocham tak bardzo, że z wakacji nie przywożę „normalnych” zdjęć. :) Gram na fortepianie. Zagram ze słuchu każdą piosenkę, która wcześniej wpadła mi w ucho. Komponuję też własną muzykę.

BLOG - Ludzie Są Jak Drzewa

Prowadzę bloga www.LudzieSaJakDrzewa.pl, na którym łączę swoje pasje fotografowania, tworzenia, pisania oraz dzielenia się pozyskaną wiedzą.

Korzystając z licznych wydarzeń o charakterze szkoleniowym i artystycznym, podróżując, nieustannie studiując, i łącząc w całość pozyskaną z wielu różnych źródeł wiedzę i inspirację, nieustannie się uczę i rozwijam.

Prowadzę praktykę Coachingu Prosperity. Jest ona ukoronowaniem mojego dotychczasowego Rozwoju Osobistego ale i najwyższą formą realizowanej przeze mnie twórczości. Za jej pośrednictwem dzielę się z ludźmi swoją zdobywaną wiedzą i wspieram ich w tworzeniu lepszych wersji siebie, a także w poszukiwaniu swojej wewnętrznej misji, w rozwijaniu własnych pasji i w osiąganiu sukcesów we wszelkich obszarach swojego życia. Pomagam im w ten sposób budować swoją własną Przyszłość Prosperity.

Zadzwon

ZMIANA, KTÓREJ POTRZEBUJESZ
JEST WŁAŚNIE TUTAJ