Czym jest Coaching Prosperity?

Podczas sesji Coachingu Prosperity nie usłyszysz „złotych rad”, nie usłyszysz też co Coach zrobiłby na Twoim miejscu. USŁYSZYSZ za to SZEREG PYTAŃ, KTÓRE CZĘSTO BĘDĄ NIEWYGODNE, TRUDNE i wprawią Cię w POCZUCIE DYSKOMFORTU, ale pomogą Ci rozbić przeszkody, które powstrzymują Cię przed osiągnięciem życia takiego, jakiego głęboko, w swoim sercu pragniesz. Uwolnią Cię one do osiągnięcia życia na zupełnie nowym poziomie – POZIOMIE PROSPERITY.

  • Coaching Prosperity jest dla tych, którzy chcą poprawić poszczególne obszary swojego życia lub jego ogólną jakość.
  • Jest to Coaching holistyczny obejmujący wsparciem wszystkie sfery aktywności, prowadzący do osiągnięcia stanu PEŁNEJ HARMONII.
  • Proces Coaching Prosperity to głęboki proces TRANSFORMACJI I ROZWOJU.
  • W toku naszej współpracy zbudujesz ŚWIADOMOŚĆ TEGO KIM JESTEŚ, co czujesz, co myślisz, co robisz, jak budujesz relacje, jakie masz wartości i dokąd zmierzasz. Zbudujesz równowagę między być działać i mieć.
  • Coaching Prosperity wesprze Cię w odkryciu swojej unikalnej życiowej misji i indywidualnej drogi do jej zrealizowania.
  • Podczas procesu Coachingu Prosperity rozwiniesz swoje talenty i nauczysz się SZANOWAĆ I KOCHAĆ SIEBIE I INNYCH oraz czerpać z tego RADOŚĆ każdego dnia. Odbudujesz POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI, staniesz się magnetyczny i charyzmatyczny.
  • Indywidualny proces Coachingu Prosperity ukierunkowuje na życie inteligentne i ŚWIADOME.
  • Coaching Prosperity jest prowadzony według następującego podziału ról: Coach jestem ekspertem w zadawaniu pytań. Ty – jesteś ekspertem w prowadzeniu swojego życia. Dlatego to w Tobie poszukujemy odpowiedzi na wszystkie pojawiające się pytania. To Ty nosisz w sobie wszystkie najlepsze odpowiedzi dotyczące Twojego życia.
  • Nic nie może zmienić Twojej przeszłości, ale Coaching Prosperity może skutecznie wesprzeć Cię w stworzeniu nadzwyczajnej przyszłości.
  • Coaching Prosperity to proces uświadamiania Ci wszystkiego, co jest dla Ciebie ważne oraz porządkowania tej wiedzy według znanych jedynie Tobie, Twoich indywidualnych preferencji, wartości, znaczeń, jakie nadajesz poszczególnym dziedzinom swojego życia, odgrywanym przez siebie rolom, ważnym dla Ciebie osobom, sprawom czy aktywnościom.

Poprzez poszukiwanie odpowiedzi na usłyszane pytania, będziesz budować świadomość, odkrywać swoje blokady i nieświadome ograniczenia, które stoją Ci na drodze do spełnionego życia – do STANU PROSPERITY. Zaangażowanie w proces Coachingu Prosperity pozwoli Ci pozbyć się ograniczającego balastu i zbudować Prosperity w swoim życiu. Aktywna i twórcza współpraca w ramach Coachingu Prosperity da Ci możliwość odkrycia własnej drogi, by wieść PEŁNE SATYSFAKCJI ŻYCIE na każdym poziomie: emocjonalnym, duchowym, fizycznym i mentalnym. Kiedy odkryjesz i pozwolisz sobie żyć w zgodzie z tym, co kochasz, doświadczysz POCZUCIA SENSU, RADOŚCI I SPEŁNIENIA. Coaching Prosperity to klucz otwierający drzwi do rozwoju i życia na wysokim poziomie.

Podczas indywidualnych sesji Coaching Prosperity wspólnie przeanalizujemy to, czego pragniesz, czym się kierujesz, co czujesz, co myślisz co robisz i dlaczego? Przyjrzymy się temu, jak wygląda Twoje życie, jak chciałbyś żeby ono wyglądało i opracujemy Twoją ścieżkę od tego co jest, do tego czego pragniesz. Znajdziemy odpowiedzi na wszystkie istotne pytania, co pozwoli Ci ruszyć w wybranym przez siebie kierunku z  wewnętrzną motywacją i mocą,  która w Tobie drzemie. Wyznaczymy cele, które będą dla Ciebie inspirujące i na tyle istotne, żebyś znalazł w sobie wystarczającą ilość determinacji, żeby je zrealizować.

Zadzwon

ZMIANA, KTÓREJ POTRZEBUJESZ
JEST WŁAŚNIE TUTAJ